Pranešimas spaudai

Dalintis

Šlapio kelio pavojai atlydžio metu

Nors žiema pamažu traukiasi ir vairavimo sąlygos gereja, vairuotojai turetu išlikti budrus. Gresmę saugiam važiavimui atlydžio metu kelia didelis vandens kiekis keliuose – padangos gali prarasti sąlyti su kelio danga. Be to, vanduo paslepia ne tik mažus kelio nelygumus, bet ir gilias, pavojingas duobes, kuriu po žiemos šalčiu padaugeja.

Nors žiema pamažu traukiasi ir vairavimo sąlygos gereja, vairuotojai turetu išlikti budrus.  Gresmę saugiam važiavimui atlydžio metu kelia didelis vandens kiekis keliuose – padangos gali prarasti sąlyti su kelio danga. Be to, vanduo paslepia ne tik mažus kelio nelygumus, bet ir gilias, pavojingas duobes, kuriu po žiemos šalčiu padaugeja.

 

„Vandens klanus geriau apvažiuoti vengiant staigiu manevru. Žinoma, jei tenka išsukti i gretimą kelio juostą, butina isitikinti, kad kelias laisvas, ­- ispeja „Renault vairavimo mokyklos“ direktorius. - Jei  apvažiuoti vandens klano negalite, per ji važiuokite letai ir atsargiai.”

 

Atlydžio metu ypatingai pavojinga važiuoti negristu keliu, pavyzdžiui miške. Permirkusi žeme gali iklampinti automobili purve arba priversto ji pavojingai slysti. „Purvu padengtu keliu taip pat reikia važiuoti letai ir vengti staigaus greičio didinimo. Vairavimo judesiai turi buti tolygus ir ramus, – pataria „Renault vairavimo mokyklos“ instruktoriai. - Geriausia nesustoti. Jei automobilis visgi užklimpo, o bandant važiuoti toliau slysta ratai, perjunkite aukštesnę pavarą.”

 

Vairuotojai turetu atsiminti, kad pavasari oro sąlygos gali pasikeisti staiga ir netiketai, todel svarbu užsitikrinti kuo geresni matomumą vairuotojui - reguliariai papildyti stiklu plovimo skysčio bakeli, nuvalyti lempas, automobilio langus, veidrodelius.

 

Dokumentai parsisiuntimui

Likite prisijungę

Sekite mus socialinėje žiniasklaidoje

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai.